Programa d'activitats

Anar a:

 

Municipi d'Eivissa
Municipi de Sant Antoni de Portmany
Municipi de Sant Joan de Labrijta
Municipi de Sant Josep de Sa Talaia
Municipi de Santa Eulària des Riu
Acte de cloenda - 18 de maig

 

MUNICIPI D'EIVISSA

Lloc: Escoleta infantil de ca's Serres

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

15 de maig

MatÝ

Escoleta infantil de ca's Serres

Representaciˇ d'una rondalla popular


Lloc: Can Ventosa

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

15 de maig

18-20

CP can Cantˇ

Danses, canšons i teatre

CP cas Serres

Canšˇ i teatre

CP sa Bodega

Canšons

CP sa Blanca Dona

Canšons

16 de maig

17-21

IES Algarb

Teatre

IES Quartˇ de Portmany

Recital poŔtic

IES sa Blanca Dona

Teatre i recital poŔtic
Traducció els Simpsons

IES Santa Maria

Teatre

17 de maig

17:30-20:45

Escola d'Arts

Teatre i recital poŔtic

L'Increat Teatre

Teatre

IES sa Blanca Dona

Teatre i recital poŔtic

IES Xarc

Teatre


MUNICIPI DE SANT ANTONI DE PORTMANY

Lloc: Escoleta infantil de Sant Antoni de Portmany

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

16 de maig

MatÝ

Escoleta infantil de Sant Antoni de Portmany

Representaciˇ d'una rondalla popular


Lloc: Auditori parroquial de Sant Antoni de Portmany

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

15 de maig

MatÝ

CP Cervantes

Dansa, teatre i canšons

CP Vara de Rey

Canšˇ i teatre

CP Sant Rafel de Forca

Dansa i canšons
Teatre infanfil

16 de maig

MatÝ

CP Cervantes

Dansa, teatre i canšons

CP Vara de Rey

Canšˇ i teatre

CP Sant Rafel de Forca

Dansa i canšons

 

MUNICIPI DE SANT JOAN DE LABRITJA

Lloc: Escoleta infantil de Sant Joan de Labritja

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

16 de maig

MatÝ

Escoleta infantil de Sant Joan de Labritja

Jocs tradicionals


Lloc: CP Torres de BalÓfia

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

16 de maig

MatÝ

CP Torres de BalÓfia

Contacontes popular i cantarelles


Lloc: CP Balansat

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

17 de maig

MatÝ

CP Balansat

Teatre i canšons


Lloc: CP Labritja

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

17 de maig

12-14

CP Labritja

Teatre, m˙sica i dansa

 

MUNICIPI DE SANT JOSEP DE SA TALAIA

Lloc: CP l'Urgell

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

15 de maig

17-20

CP es VedrÓ

Teatre

CP l'Urgell

Canšons i recital poŔtic

CP Sant Jordi de ses Salines

Teatre


MUNICIPI DE SANTA EUL└LIA DES RIU

Lloc: Escoleta infantil de Santa EulÓlia del Riu

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

14 de maig

MatÝ

Escoleta infantil de Santa EulÓlia des Riu

Representaciˇ d'una rondalla popular


Lloc: Centre cultural parroquial de Sant Carles de Peralta

DIA

HORA

CENTRE

ACTIVITAT

13 de maig

EDUCACIË INFANTIL

10-11

ASSISTENTS:
CP Sant Ciriac
CP Jes˙s
CP Sta. Gertrudis

CP Puig den Valls

Teatre

CP Santa Gertrudis de Fruitera
Teatre

Dansa de cloenda

12-13

ASSISTENTS:
CP Puig den Valls
CP St. Carles

CP Puig den Valls

Teatre

CP Santa Gertrudis de Fruitera
Teatre

Dansa de cloenda

14 de maig

EDUCACIË PRIM└RIA

1r CICLE

10-11

ASSISTENTS:
CP Sant Ciriac
CP Sta. Gertrudis

CP Jes˙s

Teatre

CP Sant Carles de Peralta

Teatre

CP Santa Gertrudis de Fruitera

Teatre i canšˇ

Dansa de cloenda

12-13

ASSISTENTS:
CP Puig den Valls
CP Jesús

CP Jes˙s

Teatre

CP Puig den Valls

Cançons

CP Santa Gertrudis de Fruitera

Teatre i canšˇ

Dansa de cloenda

16 de maig

EDUCACIË PRIM└RIA

2n CICLE

10-11

ASSISTENTS:
CP Sant Ciriac
CP Jes˙s
CP Sta. Gertrudis

CP Sant Ciriac

Teatre

CP Sant Carles de Peralta

Mim

CP Santa Gertrudis de Fruitera

Canšˇ

Dansa de cloenda

12-13

ASSISTENTS:
CP Puig den Valls
CP St. Carles

CP Sant Carles de Peralta

Mim

CP Puig den Valls

Cançons

CP Sant Carles de Peralta

Mim

CP Santa Gertrudis de Fruitera

Canšˇ

Dansa de cloenda

17 de maig

EDUCACIË PRIM└RIA

3r CICLE

10-11

ASSISTENTS:
CP Sant Ciriac
CP Jes˙s
CP Sta. Gertrudis

CP Jes˙s

Teatre

CP Sant Ciriac

Teatre

CP Santa Gertrudis de Fruitera

Teatre i canšons

Dansa de cloenda

12-13

ASSISTENTS:
CP Puig den Valls
CP St. Carles

CP Jesús

Teatre

CP Sta. Gertrudis de Fruitera

Teatre i canšó

CP Sant Ciriac

Teatre

Dansa de cloenda

ACTE DE CLOENDA
18 DE MAIG DE 2002
PORTAL NOU, EIVISSA


18:00
Ball pagès. Grup folklòric Es Cubells
18:30
Club Súper 3 i Xip Xap
20:00
Pota Lait